0532 211 28 66 emine.kaya@kalansigorta.com0216 641 17 84

Neden Diş Tedavisi?

Beden sağlığının bir parçası da ağız ve diş sağlığıdır. Işıl ışıl ve sağlıklı bir gülümsemeye sahip olmak için Diş Tedavisini tercih etmelisiniz.

Diş Tedavisi Neleri Kapsar?

Dişlerinizin sağlıklı olmasını ve her zaman sağlıklı kalmasını temin etmek için gereken Diş Tedavisi kapsamında aşağıdakiler yer almaktadır.

Diş Sağlığı Paketi (diş muayene, panoramik röntgen, diş taşı temizliği)

Diş Beyazlatma Paketi

Mevcut diş ve diş eti ile ilgili problemleri ek prim ödenmeden kapsam içine alıyoruz.

Diş ve diş eti hastalıkları ülkemizde ve dünyada en önemli sağlık sorunları arasındadır. Ancak hayatı doğrudan tehdit etmediği için gereken önem verilmemektedir. Dişlerin besinlerin parçalanması, öğütülmesi görevlerinin yanı sıra konuşmada ve görünümümüzde de önemli etkileri vardır.

Dişler neredeyse bütün sistemleri olumsuz etkileyen sürekli enfeksiyon odağı haline gelebilir ve kalp, böbrek, eklemler vb. yapılarda önemli sağlık sorunlarına yol açabilen enfeksiyonlara kaynaklık edebilir. Bu sebeple diş hastalıkları ve diş sağlığının korunması açısından yılda en az iki kez diş hekimine muayene olunması erken tanı ve tedavi için çok önemlidir.Kalan Sigorta’nın 32 Diş Sağlığı Sigortası ile sizde dişlerinizi koruma altına alarak yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz.

Bu Web Sitesi YeniÇözüm Markası YeniSoft ile geliştirilmiştir.